Жіноча Рада міста щиро вітає ветеранів та мешканців коростенської громади!

8 Травня 8:25

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, діти війни, воїни- захисники, які сьогодні боронять незалежність нашої держави!

Сердечно вітаємо вас зі святом доблесті й героїзму – Днем пам`яті та перемоги над нацизмом в Другій світовій війні!

Третій рік поспіль  8 травня, День пам’яті та примирення,  Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу і захищав українську землю від нацизму. На жаль, сьогодні це свято Україна зустрічає зі зброєю в руках. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності.  Наші воїни відстоюють головні цінності волелюбного українського народу – свободу, незалежність і суверенітет.

Дякуємо всім вам за мужність, любов до України та витримку, за те, що вселяєте віру в Перемогу і щасливе майбутнє нашої незалежної держави. Сердечно бажаємо кожному доброго здоров’я, добробуту і благополуччя, взаємоповаги і примирення в нашому суспільстві, щасливих і довгих років життя в мирній Україні.

Нехай на українській благословенній землі запанує мир, спокій, радість і добро!

Хто захищає свою землю, завжди перемагає!

З повагою Голова Жіночої Ради міста                    Світлана Загоруйко.