Жіноча Рада міста привітала з Новорічними святами підопічних в «Будинку Сестринського Догляду»

16 Січня 13:54

13 січня міський голова Москаленко Володимир Васильович, заступник міського голови Синицький Олександр Петрович та представниці Жіночої Ради міста відвідали підопічних в «Будинку Сестринського Догляду».

У відділенні перебуває 30 підопічних, більшість з них тяжко хворі, самотні та потребують цілодобового догляду. Для них створенні необхідні умови за всіма постійно доглядають медичні працівники. В ході відвідин зайшли в кожну палату поспілкувалися з людьми, які так потребують духовної та моральної підтримки, милосердя та любові. Привітали з  Новорічними святами та передали подарунки. По завершенню зустрічі слова вдячності були адресовані медичним працівникам закладу,  висловили їм свою підтримку за нелегку, але таку необхідну працю.

Побажали  усім миру, здоров’я, душевного тепла та передали необхідну благодійну допомогу.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання постійної  благодійної допомоги Віссаріону Митрополиту Овруцькому і  Коростенському.

Голова Жіночої Ради Світлана ЗАГОРУЙКО