Жіноча Рада міста привітала діток  з Святим Миколаєм!

20 Грудня 16:57

19 грудня  заступники міського голови  О. Синицький,  Н. Чижевська  та представниці  Жіночої Ради міста  завітали з привітаннями та подарунками  від Святого Миколая до маленьких коростенців у відділення  Коростенського міського центру соціальної  підтримки дітей та сімей « Віра, Надія, Любов» та дитяче відділення міської лікарні .

Для представниць Жіночої Ради вітання діток до свята вже стало доброю традицією, яку вирішили не порушувати навіть попри війну. Адже до Святого Миколая з проханням звертаються усі та цьогоріч кожен просить миру, якнайшвидшої перемоги  у війні.

Щиро побажали, щоб доля посміхнулася кожному з них, щоб на їхньому життєвому шляху зустрілися тільки хороші люди та щоб їхні найзаповітніші мрії  завжди збувалися.

Майбутнє нашої держави і нашого міста – у руках підростаючого покоління.

І сьогодні хочеться зробити так щоб діти не відчували важких подій, війни, яку переживаємо ми.

Чого бажала малеча – подарунків солодких, які отримали.

Побажали  усім, щоб  Святий Миколай оберігав кожну родину від лиха, щоб у будинках панував достаток, щоб усі  були здоровими, щасливими, мали прекрасні родини та ніколи не потрапляли в біду.

Подякували  працівникам соціальних закладів за важливу справу, яку вони роблять завдяки чому діти отримують необхідне.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання  благодійної допомоги Віссаріону Митрополиту Овруцькому і Коростенському та ПП  директору салону краси

«З Любов’ю» Бондарчук Любові Миколаївні.

Спасибі ВАМ люди добрі!

Голова Жіночої  Ради  Світлана  ЗАГОРУЙКО.