Жіноча Рада міста організувала благодійний захід, для родин переселенців

1 Квітня 12:00

За підтримки міського голови Володимира Москаленка Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для родин переселенців та представників громадської організації  «Відкрий Своє  Серце».

29 березня організована група з 30 осіб відвідала Коростенський Краєзнавчий музей, де ознайомилися з зібраними природничими матеріалами рідного полісся, історичними експонатами древлян, етнографією та  культурою Коростенщини. Тут представлена історія розвитку краю з найдавніших часів на основі результатів археологічних досліджень. Найціннішими експонатами є зразки мінералів, зброя XIII – XIX століть, знаряддя праці поліщуків, предмети народного декоративно-ужиткового мистецтва.

Відвідувачі музею з уважністю розглядали  експозицію особистих речей, документів, зброю, слухали розповіді про життєву долю героїв Коростенщини, які загинули в період російської війни.

По завершенню заходу подякували присутнім за приємну зустріч,  побажали мирного неба, здоров’я та  життєвого добра. Практично всі відвідувачі в музеї  вперше, тому залишилися вражені цікавими розповідями та експонатами.

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності  за надання благодійної допомоги директору Коростенського  Краєзнавчого музею  Польгуй Володимиру Івановичу та  працівникам.

Голова Жіночої  Ради міста          Світлана ЗАГОРУЙКО.