Збір інформації про подвиги коростенців в боротьбі з агресором

24 Березня 8:57

В Коростенській міській територіальній громаді проходить Акція «Герої серед нас». Метою Акції є виховання у населення громади патріотизму, вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні, формування позитивного іміджу військових, які повертаються з лав Збройних Сил України та не забувати мужні вчинки цивільних українці, які голіруч вступали в боротьбу з окупантами.

Якщо Ви знаєте військового, з унікальною історією досвіду захисту незалежності України або цивільну особу, героїчний вчинок якої допоміг в боротьбі за незалежність, просимо надавати інформацію у відділ інформаційно-консультативного забезпечення виконавчого комітету Коростенської міської ради (e-mail) для формування єдиної бази Героїв Коростенської міської територіальної громади, які стали на захист територіальної цілісності України та громади та допомоги населенню.

Матеріали, які подаються в рамках Акції:

• Опис подвигу цивільного чи військового, за допомогою якого було збережено цілісність громади/області/країни, зупинено наступ окупантів і т.д.,
  • ПІБ цивільного/військового, який здійснив подвиг,
  • Контактні дані для зворотного зв’язку,
  • Згода на оприлюднення інформації в мережі Інтернет (в довільній формі),
  • Фото-, відеоматеріали (для підтвердження достовірності інформації).

Важливо, щоб після перемоги у війні з російським агресором, в історії були зафіксовані не лише воєнні злочини окупантів та спричинені ними трагедії, а й вияви людяності та мужності українців, які зміцнюють наше суспільство.