26 Липня 15:42

Завершилось засідання робочої групи з підготовки перейменування вулиць та провулків Коростенської міської територіальної громади.

На засіданні були розглянуті пропозиції, які надходили протягом 2-х місяців від жителів Коростенської  громади.

Членами робочої групи було розглянуто 88 вулиць та провулків Коростенської міської територіальної громади, які були запропоновані для  перейменування.

Рішенням робочої групи сформовано рекомендації щодо нових назв з їх обґрунтуванням.

Рекомендації будуть представлені депутатам Коростенської міської ради, які мають прийняти остаточне рішення щодо перейменування вулиць та провулків громади на наступному засіданні сесії міської ради, яка відбудеться 4 серпня 2022 року.