Заступник міського голови Олександр Синицький разом з Головою Коростенської районної державної адміністрації відвідали ПОГ «Коростенське УВП УТОС»

11 Листопада 14:53

Заступник міського голови Олександр Синицький разом з Головою Коростенської районної державної адміністрації відвідали та поспілкувались щодо умов праці зі співробітниками ПОГ «Коростенське УВП УТОС».

13 листопада день, коли привертають увагу до людей з порушенням зору, до їх потреб та адаптування в соціумі. ПОГ «Коростенське УВП УТОС» профільно зосереджене на зайнятість та наданні робочих місць для людей з порушенням зору, в тому числі.

В ході візиту було ознайомлення із виробничим процесом, про який розповіла керівник підприємства Олена Парфенюк.

Подяки від районної державної адміністрації були вручені найкращим працівникам підприємства.

Створеня безбар‘єрних умов праці, життя, відпочинку, освіти та інших важливих і необхідних сфер – одне із стратегічних завдань органів влади.