Заступник міського голови Володимир Корнійчук та лікар загальної практики – сімейний лікар Лілія Ясінська відвідали навчальні заклади Коростенської територіальної громади

9 Вересня 13:18

Заступник міського голови Володимир Корнійчук та лікар загальної практики – сімейний лікар Лілія Ясінська  відвідали освітні навчальні заклади Коростенської територіальної громади та провели роз’яснювальну роботу працівникам освіти щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19.
Нагадуємо, що з 5 серпня 2021 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. № 787 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236”. Ця Постанова, зокрема, вносить зміни щодо організації роботи закладів освіти в умовах погіршення епідемічної ситуації в Україні. Відтепер у разі встановлення на території України “жовтого”, “помаранчевого” або “червоного” рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти учнями та проведення в закладах освіти масових заходів за участю учнів, якщо у закладі провакциновано менш ніж 80% працівників. Працівники мають пройти повний курс вакцинації. Якщо в закладі освіти провакцинувалися менше 80% працівників – у “жовтому”, “помаранчевому”, “червоному” рівні епідемічної безпеки, такий заклад буде зобов’язаний працювати дистанційно.
         На сьогоднішній день з 24 навчальних закладів освіти Коростенської територіальної громади  провакцинувалося більше 80% працівників в 11 навчальних закладів.
Заступник міського голови Володимир Корнійчук наголосив, що всі види вакцини наразі є в наявності, центр вакцинації працює без вихідних, а для зручності та економії часу співробітників є можливість організувати виїзд мобільної бригади.
Щеплення від коронавірусної хвороби можна зробити у Центрі Вакцинації за адресою м.Коростень, вул. Героїв небесної сотні ( Приміщення вокзалу) (щоденно з 8-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 12-30)
( CoronaVac, AstraZeneca, Moderna ІІ доза, Pfizer.) та в  тимчасовому пункті щеплення (м.Коростень, вул.Грушевського, 7 каб.13 щоденно з 9-00 до 15-00 обідня перерва з 12-00 до 12-30) (CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer.)