Засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату

2 Грудня 15:26

Відбулось засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року (ПДСЕРК).

Нагадаємо, що у лютому місяці поточного року Коростенська МТГ стала підписантом Угоди мерів по клімату та енергії. М.Коростень є підписантом цієї угоди з 2010 року, має розроблений ПДСЕР, але реорганізація вимагає доопрацювання даного документу з врахуванням приєднаних територій 43 сіл.

Розробка ПДСЕР відбувається в рамках співпраці з Асоціацією «Енергоефективні міста України» та ГО «Екоклуб». Сьогодні свої пропозиції до Плану з урахуванням коментарів, зауважень, відповідей на запити презентували: Андрій Мартинюк, виконавчий директор ГО «Екоклуб», заступниця виконавчого директора Ольга Лящук та експерт з муніципального менеджменту Галина Журавська.

Найближчим часом уточнений План буде представлений депутатському корпусу та громадськості.