Топ теги:
Попередження

Засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

10 Лютого 14:27
09.02.2023 відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Коростенської міської територіальної громади.
На засіданні були присутні представники органу місцевого самоврядування, громадських об’єднань осіб з інвалідністю різних категорій, а також соціальні партнери управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету.
Обговорили проблемні питання, які хвилюють осіб з інвалідністю, акцентували увагу на створенні безбар’єрного простору на території громади і важливості вже сьогодні визначити вектори майбутньої роботи в сфері безбар’єрності та забезпечення всіх необхідних умов.
«З початком війни кількість осіб з інвалідністю значно зросла. На території Коростенської громади зареєстровано майже 2900 внутрішньо переміщених осіб, серед яких є велика кількість людей з набутою інвалідністю, воїни повертаються з інвалідністю. Це питання набуває гострого значення, ми повинні разом реагувати на ці виклики та забезпечити відповідні умови для їх адаптації та комфортного життя», – наголосив Олександр Синицький, заступник міського голови.
Чат-бот Гаряча лінія