Засідання комісії ТЕБ та НС

26 Листопада 16:48

Сьогодні, 26 листопада, о 15:00, під головуванням першого заступника міського голови Володимира Вигівського, відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій Коростенської міської територіальної громади.

Комісією було розглянуто наступні питання:

•         1. Про виконання попереднього рішення комісії «Про своєчасне надання до  Коростенського відділення АТ«Житомиргаз» актів на перевірку димових та вентиляційних каналів, а також актів про технічний стан фасадних газопроводів та технічну справність ущільнень вводів і випускних інженерних комунікацій (протокол № 9 від 23.07.2021 року)».
  •       2. Про стан виконання «Програми забезпечення техногенної і пожежної безпеки, захисту населення і територій міста Коростеня від надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки».
  •        3. Про недопущення загибелі людей під час несприятливих погодних умов зимового періоду, організацію пунктів обігріву та роботу соціальних патрулів.
  •       4. Про підготовку до пропуску дощових паводків, весняної повені та льодоходу у 2022 році на території Коростенської міської територіальної громади.
  •      5. Про стан пожежної безпеки на об’єктах відділу охорони здоров’я.
  •      6. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів Коростенської міської територіальної громади на 2022 рік.
  •       7. Про заходи пожежної безпеки та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в місцях з масовим перебуванням людей під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.
  •        8. Про заходи щодо попередження можливих негативних наслідків у разі загрози вчинення терористичного акту на території Коростенської міської територіальної громади (лист Управління Служби безпеки України в Житомирський області від 15.11.2о21 року № 57/21/1/2195).
  •        9. Про стан пожежної безпеки будинків співвласників об’єднань багатоквартирних будинків (ОСББ).