Засідання комісії для розгляду заяв на проведення реконструкції, капітального ремонту

9 Квітня 13:31

Відбулось засідання комісії для розгляду заяв та формування переліку багатоквартирних житлових будинків на проведення реконструкції, капітального ремонту. До складу комісії увійшли голови правлінь ОСББ, депутати міської ради, представники управління ЖКГ тощо. Голова комісії, перший заступник міського голови Володимир Вигівський розпочав роботу комісії з ознайомлення присутніх з основними вимогами до оформлення заявок.
На конкурс надійшло 14 заявок на заміну чи реконструкцію конструктивних елементів будівель (стояки, вікна, двері в місцях загального користування) на загальну суму 1,85 млн грн. Обговоривши подані пропозиції щодо відбору їх у якості об’єктів фінансування з місцевого бюджету, комісія вирішила провести збори співвласників багатоквартирних будинків для визначення суми коштів з розрахунку на м2 площі приміщень. Наступне засідання заплановане на 20 квітня 2021 р.