Заряджені гідністю і жагою свободи

21 Листопада 15:05

Вже другий рік поспіль День гідності та свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення росії, яке розпочалося 24 лютого 2022 року. Україна знову бореться за справедливість, свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.

З нагоди Дня гідності і свободи 21 листопада в Коростенській міські громаді відбулися заходи, приурочені знаменній даті. Тому,  сьогодні міський голова Володимир Москаленко, начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой та заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко поклали квіти до  пам’ятного знаку жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові та загинули за незалежність української держави, пам’ятного  знаку «Борцям за незалежну Україну»,  та пам’ятного знаку на честь Героя України Сергія Кемського.

Героїв, які загинули відстоюючи права народу України самим визначати своє майбутнє, захищати свої національні цінності, вшанували хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Небесній сотні. Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за вільну Україну.

Пам‘ятаємо, боремось та переможемо. Герої не вмирають.