Топ теги:
Попередження

Запрошуємо вмотивованих підприємців та тих хто мріє ними стати, долучитися до потужної можливості вдосконалити підприємницькі навички та розвинути власний бізнес

16 Січня 11:55

🤓Розпочинаємо набір на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку». Найкращі учасники отримають грант на розвиток власної справи!
📌Подати заявку можуть малі підприємці (бажано зареєстровані як ФОПи), що проживають на території Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської та Житомирської областей і підпадають під один із критеріїв вразливості:
🔹внутрішньо переміщені особи;
🔹особи з інвалідністю;
🔹чоловіки / жінки, які самостійно виховують дітей;
🔹ветерани АТО / війни, які вже не є військовослужбовцями.
🎯Метою навчальної програми є дати знання й допомогти розвинути навички в підприємництві: починаючи з пошуку бізнес-ідеї, налагодження менеджменту та маркетингу до моменту отримання першого доходу.
☝️Програма складається з двох етапів. Під час першого 1 онлайн-етапу ми оберемо до 20 кращих учасників з кожного регіону, які отримають можливість пройти на другий офлайн-етап та отримати грант на розвиток власної справи.
Детальніше про умови проєкту читайте на нашому сайті: https://cutt.ly/6wDLVzTE
❗Реєстрацію відкрито до 31 січня 2024 року за посиланням: https://forms.gle/qcNsmm96nAzU8GRi6
Навчальна програма «Бізнес-старт: від ідеї до прибутку» реалізується БФ «Право на захист» у межах проєкту «Сила: Житло, захист і засоби для існування людям, які повернулися додому», що реалізовується за підтримки Українського гуманітарного фонду (UHF).
Чат-бот Гаряча лінія