Запрошуємо на благодійний показ фільму «Заради нас»

5 Січня 9:03

Запрошуємо 8 січня 2022 року о 16.00 год. на благодійний показ фільму з елементаму мюзиклу про історію Різдва «Заради нас» (реж. Самуель Фітчер), який відбудеться в глядацькій залі міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка.

Вхід в глядацьку залу за умови наявності:

• документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
  • негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).