Топ теги:
Попередження

Захід до Дня медичного працівника

18 Червня 13:25

В міському Палаці культури ім. Т.Шевченка відбувся урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника. З привітальним словом, подякою і нагородами до присутніх медпрацівників звернувся міський голова Володимир Москаленко, Народний депутат України Володимир Арешонков, голова Ушомирської ОТГ Людмила Мала, помічник Народного депутата України Андрія Пузійчука, генеральний директор КНП «Коростенська ЦМЛ» Микола Ходаківський та головний лікар КНП ЦПМСД Микола Васькевич.
День медичного працівника — це ще одна нагода висловити вдячність за щоденну відповідальну, важливу і нелегку працю, за їхні зусилля і старання, за врятовані життя. Нехай сила духу, талант і дане згори покликання будуть вашими вірними союзниками на цьому небезпечному полі битви. Ваш успіх — це глибокі знання, гострий розум, невтомна праця, кмітливість та унікальне почуття гумору, які допомагають долати найскладніші захворювання, не залишаючи й шансу на існування невтішним діагнозам.
Зичимо нашим медикам сил та терпіння в їхній тяжкій, але життєво важливій роботі! Добра вам, шановні медики, міцного здоров’я, «легких» та вдячних пацієнтів, гідних умов праці. Дякуємо Вам!

 

 

Чат-бот Гаряча лінія