З Україною в серці. Благодійники, меценати, волонтери

13 Жовтня 9:24

Благодійність та волонтерський рух стали рушійною силою фундаменту України. Це найпотужніша частина громадянського суспільства, яка об’єднує в одне ціле міста, громади,колективи, соціальні групи, окремих особистостей та мільйони людей із різних країн світу.

УІВЦ «Галактика» та Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація» започаткували та розпочали підготовку Національного благодійного проєкту «З Україною в серці. Благодійники, меценати, волонтери».

Захід проходить за підтримки участі представників Верховної Ради України, дипломатичних та консульських установ, органів державного управління та місцевого самоврядування і приурочений Міжнародному дню волонтера. Він має за мету розповісти суспільству про тих, хто надає благодійну чи волонтерську допомогу та відзначити їх на національному рівні.

Заявки на участь у Проєкті можуть подавати органи державної влади, місцевого самоврядування,безпосередньо самі благодійники та отримувачі допомоги, громадські організації, фізичні особи незалежно від громадянства.

Урочисте нагородження номінантів проходитиме у грудні 2023 року в Українському домі в Києві (вул. Хрещатик, 2)

У зв’язку з воєнним станом у Україні місце проведення може змінитися!

Докладніше за посиланням: http://galaktika2005.com.ua/projects.html#blagodiynuku