Топ теги:
Попередження

З Днем знань!

1 Вересня 6:59

З Днем знань, любі учні, шановні педагоги і батьки!

Осінь зустрічає нас святом знань, освіти і науки. Першого вересня в школах нашого міста знову залунають дзвінкі голоси юних підкорювачів знань. Тисячі гігабайт інформації, емоцій та переживань знайдуть нових господарів – наших неймовірних, активних та допитливих школярів.

Цьогорічне перше вересня – особливе свято, яке відкриває незвичайний рік зі своїми корективами і вимогами сьогодення. На керівників шкіл, вчителів покладається дуже велика відповідальність. Впевнений, що завдяки позитивному настрою, співпраці та взаєморозумінні вчителів і батьків, час проведений в шкільних стінах, стане для кожного з них теплою згадкою на все життя.

Шановні вчителі, батьки, учні, від щирого серця вітаю всіх вас із надзвичайно хвилюючим для кожного святом – Днем знань! Нехай навчальний рік 2021-2022 буде плідним, сповнений новим досвідом та позитивними результатами. Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, у власні сили і в успіх розпочатих справ. Миру Вам, міцного здоров’я, благополуччя.
Зі святом!

 
Міський голова
Володимир Москаленко 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія