Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в м.Коростені

14 Грудня 14:27

Наслідки Чорнобиля глобальні та вічні. Чорнобильська радіація поширилася по всій планеті, а забруднені землі залишатимуться небезпечними ще сотні, а той тисячі років.

Але ця трагедія могла бути ще масштабнішою, якби не подвиг, героїзм ліквідаторів. Сьогодні Коростенська громада покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанувала пам’ять військових, цивільного захисту, медиків, будівельників, правоохоронців, яких, на жаль, зпішли з життя.

Міський голова Володимир Москаленко подякував всім, хто за покликом рідної землі, совісті, за покликом людства поїхали туди, щоб вгамувати раніше невідому стихію.

Приєднались до слів подяки голова Коростенської райдержадміністрації Юрій Тарасюк та помічниця Народного депутата України Володимира Арешонкова Олена Шахрай.

Низький уклін всім причетним до ліквідації аварії на ЧАЕС! Міцного вам здоров’я та довгих років життя.