Візит віце-прем’єр – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук в Житомирську область
17 грудня Житомирську область відвідала міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Ірина Верещук.
Основна мета візиту була з’ясувати кількість внутрішньо переміщених осіб на території Житомирської області, достатність забезпечення матеріальною та гуманітарною допомогою, житлом, а також вивчення можливості територіальних громад Житомирської області на прийняття додаткової кількості переселенців.
Відзначили, що єдиною громадою, яка забезпечує гаряче харчування ВПО на території Житомирської області є Коростенська міська територіальна громада. Також, на даний час на території нашої громади є 14 пунктів тимчасового компактного розміщення внутрішньо-переміщених осіб.
![На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320730173_607418788056431_5790576977669715091_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ii8AFIniqskAX-VMaU1&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDg9RGaQQuQkqXMa5kqwjD5DxwNi9yGe-ZWz_qcJzTTGw&oe=63A5B556)