Візит віце-прем’єр – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук в Житомирську область

19 Грудня 10:36
17 грудня Житомирську область відвідала міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Ірина Верещук.
Основна мета візиту була з’ясувати кількість внутрішньо переміщених осіб на території Житомирської області, достатність забезпечення матеріальною та гуманітарною допомогою, житлом, а також вивчення можливості територіальних громад Житомирської області на прийняття додаткової кількості переселенців.
Відзначили, що єдиною громадою, яка забезпечує гаряче харчування ВПО на території Житомирської області є Коростенська міська територіальна громада. Також, на даний час на території нашої громади є 14 пунктів тимчасового компактного розміщення внутрішньо-переміщених осіб.
На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять