Візит першої заступниці голови Житомирської ОДА Наталії Остапченко

3 Серпня 11:12

Коростень з робочим візитом відвідала перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. Основна мета – ознайомлення зі станом вакцинації населення від COVID-19. Відповідно до змін в Постанові КМУ від 28 липня 2021 р. № 861-р у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Тому однією з важливих тем спілкування був спільний пошук шляхів максимального охоплення вакцинацією педагогічних працівників Коростенської громади.
Також разом з міським головою Володимиром Москаленком та головою Коростенської райдержадміністрації Юрієм Тарасюком візитери оглянули роботу Центру масової вакцинації, будівництво ЗОШ №13 та приймального відділення екстреної медицини КНП «Коростенська центральна міська лікарня». На завершення зустрічі Наталія Остапенко запевнила, що керівництво області максимально сприятиме завершенню оглянутого будівництва.