Вітання випускників від керівництва Житомирської області

26 Травня 13:02

Карантинні обмеження змусили перенести частину традиційних заходів в онлайн площину. Цього року зустріч з випускниками шкіл з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, їх привітання керівництвом області відбулось в сесійній залі Коростенської міської ради. Голова ОДА Віталій Бунечко та голова обласної ради Володимир Федоренко під час прямого включення привітав випускників з завершення шкільного життя, побажавши достатку та перспективного майбутнього на рідній Батьківщині. Заступник міського голови Олександр Синицький та голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк приєднались до вітань та вручили присутнім подарунки.
Матеріальну підтримку на втілення мрій отримали випускники і від помічниці Народного депутата України Володимира Арешонкова Олени Шахрай.
Вітаємо випускників і бажаємо прихильності долі та здійснення мрій!