Вітання міського голови з Днем молоді та Днем Конституції України

27 Червня 11:10

Шановні мешканці Коростенської міської територіальної громади!
Щиро вітаю вас із Днем молоді та Днем Конституції України!
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Молодість – неповторна та відповідальна пора. Її потрібно приймати з вдячністю, насолоджуватись і намагатися максимально використати всі її переваги.
28 червня – День Конституції України. Недаремно ці два свята пов’язані між собою, адже молодь – це невтомний двигун прогресу, джерело знань, перемоги, пошуку і реалізації найсміливіших сподівань.
Нехай це свято додасть сил для реалізації всього задуманого, досягнення миру та злагоди,  серця хай завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала.
Я завжди пишаюся молоддю нашої громади. Сучасні і освічені, активні і наполегливі, творчі і прогресивні, вони – творці сьогодення та майбутнього, генератори розвитку в бізнесі, політиці, науці, спорті та мистецтві. Інакше і не може бути, адже для молоді відкриті всі дороги, весь світ як на долоні, будь-яка справа по плечу!
З нагоди свят бажаю усім коростенцям творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне
розум, душа і тіло. Завжди вірте у власні сили і знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Володимир Москаленко