Відкритий турнір з футболу серед юнаків, присвячений пам’яті захисника України Владислава Галицького

30 Серпня 14:41
Протягом 2️⃣9️⃣3️⃣0️⃣ серпня на футбольному полі Коростенської ДЮСШ проходив Відкритий турнір з футболу серед юнаків 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣2️⃣0️⃣1️⃣4️⃣ років народження, присвячений пам’яті захисника 🇺🇦України🇺🇦 Владислава Галицького. Владислав закінчив Коростенський ліцею №6️⃣, відділення ⚽футболу⚽ Коростенської ДЮСШ (тренер Журавський Анатолій Петрович), був випускником Інституту права університету ,,Острозька академія’’, вірно служив Україні у складі Збройних Сил. Службу ніс гідно і відповідально, був добрим і надійним товаришем, мав багато планів на майбутнє, яким не судилося здійснитися… 1️⃣6️⃣ червня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року в боях за 🇺🇦Україну🇺🇦, будучи вірним військовій присязі та українському народові, молоде життя обірвалося. Та світлий, добрий спомин про звитяжного воїна, захисника 🇺🇦України🇺🇦 назавжди залишиться в серцях та спогадах бойових побратимів, рідних і земляків!
Ми повинні постійно пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність 🇺🇦України 🇺🇦. Слава і шана українським Героям та 🕯️вічна пам’ять🕯️ воїнам, які загинули, боронячи незалежність та майбутнє 🇺🇦України🇺🇦!!!
Участь у турнірі взяли команди з Баранівки, Бердичева, Звягеля, Житомира, Коростеня та Овруча. За результатами змагань 🏆перемогу🏆 здобула команда «ДЮСШ-МПК» (Коростень), 🥈друге🥈 місце посіла команда «Мал» (Коростень) громади, а на 🥉третьому🥉 місці опинилась команда «Fireball» (Житомир).
Кращим 🏃нападником🏃 визнано Андрійчука Артема,
🏃гравцем🏃 – Меленівського Андрія,
🏃захисником🏃 – Черепанського Нікіту,
🏃воротарем🏃 – Курбатова Дмитра.
Турнір проведений за підтримки виконавчого комітету Коростенської міської ради та благодійного фонду ,,Сила єдності родин”, співзасновником якого є коростенець Андрій Василенко.