Відкриття ІІІ-го відкритого турніру з вільної боротьби серед юніорок U-20 “Малуша”

23 Лютого 15:34

23 лютого 2024 року відбулось урочисте офіційне відкриття ІІІ-го відкритого турніру з вільної боротьби серед юніорок U-20 “Малуша”, на базі спортивного комплексу “Мал” в Коростені. Турнір організований за ініціативи голови клубу спортивної боротьби “Вікторія” Гулакова Богдана Анатолійовича. Приймали участь в турнірі команди спортсменів з різних куточків України. Від Коростенської міської громади виступала команда у складі 7 борців. Оцінювали та судили учасників професійні судді з усієї України. Відвідав захід міський голова Володимир Москаленко. Привітавши учасників турніру зазначив:

Дуже радий, що в Коростенській міській територіальній громаді досить потужно розвиваються різні види спорту, зокрема і вільна боротьба.

До вітального слова приєднались: начальник управління національно-патріатичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Козловець Сергій Миколайович, генеральний секретар Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Власенко Марія Петрівна, президент відокремленого підрозділу ГО “Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України” Грищенко Ігорь Миколайович та організатор і головний суддя турніру Гулаков Богдан Анатолійович. Всі учасники отримали привітання та солодкі подарунки від директора ТОВ “ТД ” Житомирські ласощі” Нікітіч Тетяни Генадієвни.