Відбувся "Освітянський діалог" з питання реалізації заходів Нової української школи в системі освіти Коростенської міської територіальної громади

29 Жовтня 11:03

Сьогодні, 29 жовтня, на базі Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся "Освітянський діалог" з питання  реалізації заходів Нової української школи в системі освіти Коростенської міської територіальної громади " Проблеми та виклики організації діяльності закладів освіти. Перспективи розвитку"за участю директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади.
На заході були присутні заступник міського голови Олександр Синицький, радник міського голови Олександр Дзига, Народний депутат України Володимир Арешонков, директор КЗ "Житомирський ОІППО" Ігор Смагін, професор кафедри суспільно-гумунітарних дисциплін КЗ "Житомирський ОІППО" Олександр Пастовенський. Модератор зібрання начальник відділу освіти ВК КМР Алла Краснокутська.
Учасники заходу отримали вичерпні, кваліфіковані відповіді на всі поставлені запитання та майбутні перспективи розвитку впровадження Нової української школи.