Топ теги:
Попередження

Відбувся круглий стіл на тему: “Ні насильству”

1 Грудня 15:48

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У Коростенській міській територіальній громаді дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Сьогодні, 1 грудня, в Палаці культури ім. Т. Шевченка  відбувся круглий стіл на тему: “Ні насильству”  за участі заступника міського голови Олександра Синицького, начальника відділу з питань сімейної політики УПСЗН,  начальника відділу превенції та начальника сектору ювенальної превенції Коростенської РУП, фахівців служби у справах дітей, соціальної служби Коростенського міського центру соціальних служб, відділу освіти, заступника начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Коростенського МЦ з надання БВПД.

У робочій атмосфері присутні обговорили питання привернення уваги суспільства до актуальних для українського суспільства питань подолання та попередження насилля в сім’ях, підвищення рівня обізнаності населення щодо можливості отримати допомогу. 

Чат-бот Гаряча лінія