Відбулося засідання координаційної ради з питань реалізації стратегічного плану розвитку міста Коростеня.

29 Січня 9:44

На заході були присутні члени координаційної ради, депутати Коростенської міської ради, члени міської конкурсної комісії з оцінки проєктів, представники громадських організацій міста.
У ході засідання презентовано результати моніторингу виконання в 2020 році Стратегічного плану розвитку міста Коростеня.
Заслуховували звіти громадських організацій, які стали переможцями міського конкурсу соціальних проєктів серед неприбуткових громадських організацій міста:
– проєкт "Стрілковий клуб Коростеня" ГО "Відродження та захист Полісся"
– проєкт "Доступний спорт для людей", ГО" Коростенське об’єданання інвалідів "Сила духу".
– Проєкт " Фотогалерея просто неба "Погляд в минуле", ГО " Власний вибір".
Учасники засідання обговорили пріоритетні напрямки, які було визначено в 2020 році, та затвердили пріоритети на 2021 рік.