Відбулось засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради

20 Січня 8:21
Відбулось засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
На засіданні члени виконкому заслухали інформацію про:
– Про встановлення регульованого тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Коростень, що працює в режимі маршрутного таксі.
– Про забезпечення компенсації за пільговий проїзд у міському автомобільному транспорті, що працює в режимі маршрутного таксі.
– Про затвердження плану заходів з протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2022 рік.
– Про організацію підвезення учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти сільської місцевості Коростенської міської територіальної громади до місць навчання та у зворотному напрямку громадським транспортом на 2022 рік.
– Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
– Про внесення змін до розподілу обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, тощо.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.