Топ теги:
Попередження

Відбулось третє засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Коростенської міської ради.

1 Грудня 9:37

Було розглянуто ряд важливих питань, які пришвидшать інтеграцію внутрішньо переміщених осіб в Коростенську громаду. Першочергове питання засідання   – ознайомлення з грантовими програмами та проєктами.

Начальник відділу прєктного та інвестиційного менеджменту управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради Аліна Семененко докладно розповіла про можливості розвитку власного бізнесу, саморозвитку для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, познайомила з Дія. Бізнес; роботою Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості, де є вакансії та можливість здобуття нової професії,  проєктом  USAID «ГОВЕРЛА».

Докладніше з пропозиціями можна познайомитись за посиланнями: https://decentralization.gov.ua/news/17289

https://www.usaid.gov/uk/ukraine/economic-growth/

https://business.diia.gov.ua/cases/granti
https://gurt.org.ua/news/grants/

Згуртування, вчасне інформування внутрішньо переміщених осіб Коростенської громади – важливий чинник соціалізації даної категорії громадян. Тому було підняте питання інформаційного простору, створення сторінок Ради в соціальних мережах. Долучитись до сторінки Ради з питань ВПО та розглянути наболілі питання можна у facebook за посиланням https://www.facebook.com/radavpokorosten. Начальник УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради Ігор Єсін запропонував, у разі потреби, скористатися послугами інформаційно-консультативного відділу, який може розміщати потрібну інформацію про діяльність, проблеми внутрішньо переміщених осіб на офіційному сайті  та сторінках facebook, telegram Коростенської міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія