Відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

8 Жовтня 13:53

8 жовтня, під головуванням першого заступника міського голови, першого заступника голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Вигівського Володимира Васильовича, відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про виконання попереднього рішення комісії «Про стан цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки Коростенського комунального підприємства «Водоканал» (протокол № 4 від 02 квітня 2021 року).
ІІ. Про виконання попереднього рішення комісії «Про затвердження графіку перевірки захисних споруд ЦЗ у 2021 році» (протокол № 2 від 24 лютого 2021 року).
ІІІ. Про недопущення загибелі людей на водних об’єктах Коростенської міської територіальної громади та стан підготовки Коростенської міської комунальної рятувальної служби на воді до дій за призначенням в осінньо–зимовий період.
ІV. Про забезпечення населення Коростенської міської територіальної громади якісною та безпечною для здоров’я питною водою (на виконання пункту 4 протоколу № 15 від 02.08.2021 року чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій).
V. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств, установ та організацій Коростенської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
VІ. Про стан пожежної безпеки на об’єктах відділу культури та туризму.

Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради