Відбулася підсумкова нарада працівників бібліотек громади

11 Лютого 6:25

10 лютого 2021 року у читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася  підсумкова  нарада  працівників бібліотек у формі професійної панорами в офлайн та онлайн режимі на тему: «Ресурси і послуги бібліотек. Сучасний діапазон діяльності».
   На нараді були присутні: заступник міського голови Олександр Синицький, начальник відділу культури і туризму Ольга Козаченко, директор міської  школи мистецтв ім. А.Білошицького Володимир Демиденко, директор міського палацу культури ім.Т.Шевченка Володимир Желєзко, начальник Коростенського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Тімбуровський та бібліотекарі  із сіл, що приєдналися до Коростенської територіальної громади.
  Із доповіддю «Бібліотеки м. Коростеня – не лише про книги» виступила директор ЦБС  Галина Боцман, яка підвела підсумки роботи бібліотек міста, означила здобутки та проблемні питання, розповіла про роботу під час пандемії  та звернула увагу на фінансування галузі за звітний період.
  Питання «Якісні бібліотечні послуги-запорука ефективної діяльності бібліотек» та «Бібліотеки онлайн: трансформація та новотворчість у соціокультурній діяльності» висвітлили завідуюча бібліотеки-філії №2 Тетяна Маєвська і методист І-ІЦ ЦБС Галина Примак.
  У виступах Олександра Синицького та Ольги Козаченко основним посланням прозвучало: незважаючи на стрімкий розвиток цифрових технологій,  книга і читання залишаються у пріоритеті  розвитку та збереження інтелектуального здоров’я  мешканців  новоствореної міської територіальної громади. Особливо це відчувається у селах,  де бібліотеки є чи не єдиними носіями культури.
    Підсумковою нарадою бібліотекарі ЦБС м. Коростеня перегорнули останню сторінку літопису діяльності книгозбірень за 2020 рік  і разом з тим відкрили нову – із сподіваннями, що 2021 рік буде вдалим для роботи бібліотек Коростенської міської територіальної громади у співпраці із владою та громадою.