Відбулася краєзнавча зустріч “Коростень туристичний – сьогодні та завтра”

29 Вересня 8:53
28 вересня 2022 року в міській центральній бібліотеці була проведена краєзнавча зустріч “Коростень туристичний – сьогодні та завтра”працівниками відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, КУ “Коростенський туристично-культурний інформаційний центр”, Публічної бібліотеки Коростенської МТГ.
До участі в заході долучилися краєзнавці Володимир Лукашенко, Володимир Польгуй, радник міського голови Олександр Дзига, представники Коростенського краєзнавчого музею, КУ «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради», молоді, громадськості, місцевих ЗМІ. Було презентовано праці з історії Коростеня краєзнавцем Сергієм Гераймовичем, краєзнавчу літературу бібліографом Мариною Пославською, туристичну продукцію. Також, були вручені квитки до кінотеатру переможцям фотоконкурсу “Коростень неймовірний”.
Під час зустрічі були обговорені актуальні питання популяризації історико-культурної спадщини Коростенщини та розвитку туризму в сьогоденні.