Відбулась презентація проєкту«Створення нових експортно-логістичних можливостей для малого та середнього підприємництва у Ковелі та громадах-партнерах»

19 Січня 14:02

Громада Коростеня співпрацюватиме з програмою «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини. В межах співпраці передбачається створення нових експортно-логістичних можливостей для малого та середнього підприємництва у Ковелі та громадах-партнерах – Здолбунові і Жмеренці.
Зокрема:
⁃ організацію дослідження та тренінгів, проведення консультацій для малого та середнього бізнесу;,
⁃ консультування та допомога підприємцям в оформленні заявок на отримання кредитів з європейськими програмами, а також державних грантів на розвиток підприємництва;,
⁃ проведення бізнес-інкубатору для підприємців-початківців, а також облаштування спеціалізованих робочих місць для підтримки малих та середніх підприємців у ЦНАПах партнерських міст.
Представили проект у м. Коростень Станіслав Трошин та Дмитро Рой, які є засновниками ГО «Південна стратегія розвитку» (м. Київ).
Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МПС), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.
Коростенська громада разом з громадами Ковеля, Здолбунова і Жемеринки через ГО «Південна стратегія розвитку» подали заявку на партнерство з Програмою, отримали схвалення та підписали угоду на виконання проєкту «Створення нових експортно-логістичних можливостей для МСП у Ковелі та громадах-партнерах задля економічного розвитку України», який триватиме до липня 2023 року. Інформація про заходи та хід виконання проєкту буде викладатися у публічний доступ на сайтах громад та виконавців. Запрошуємо бізнес Коростеньської громади до участі у проєкті.
Коростенська громада разом з громадами Ковеля, Здолбунова і Жемеринки через ГО «Південна стратегія розвитку» подали заявку на партнерство з Програмою, отримали схвалення та підписали угоду на виконання проєкту «Створення нових експортно-логістичних можливостей для МСП у Ковелі та громадах-партнерах задля економічного розвитку України», який триватиме до липня 2023 року. Інформація про заходи та хід виконання проєкту буде викладатися у публічний доступ на сайті громади та виконавців.
Запрошуємо бізнес Коростеньської громади до участі у проєкті