Відбулась ознайомчо-навчальна поїздка депутатів Коростенської міської ради до закладів фізичної культури і спорту

25 Червня 6:29

24 червня відбулась ознайомчо-навчальна поїздка депутатів Коростенської міської ради до закладів фізичної культури і спорту, а саме: стадіон «Спартак»(ФОК), спортивні клуби Коростенського міського ЦФЗН «Спорт для всіх» та Коростенська ДЮСШ.
У поїздці на чолі із секретарем міської ради Олександром Олексійчуком взяли участь депутати міської ради: Вадим Дідківський, Ольга Гречко, Юлія Козак, Наталія Тертична, Ірина Поліщук, Андрій Гурінчук, Микола Заєць, Юрій Потопальський, Ігор Єсін, Катерина Скляревська. У ході візиту обранці ознайомились із матеріально-технічною базою, досягненнями та проблемними питаннями галузі.
Вихованці закладів продемонстрували депутатському корпусу майстер-класи з воркауту, вільної боротьби, паркуру та трикінгу