Топ теги:
Попередження

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин

13 Травня 5:39

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин: Міндовкілля оптимізує процедуру надання адмінпослуги
 
Видача дозволу має здійснюватися за єдиними принципами та уніфікованими підходами, не залежно від того, куди звертається суб’єкт господарювання – у Міністерство чи обласну державну адміністрацію.
З цією метою Міндовкілля затвердило типову інформаційну картку адміністративної послуги. Тож всі облдержадміністрації та Київська міська державна адміністрація мають у найкоротший термін привести свої розпорядчі документи у відповідність до наказу Міністерства.
Чому це важливо?
До цього часу у кожного надавача послуги були затверджені власні інформаційні картки, які могли відрізнятися одна від одної. На практиці це призводило до ситуацій, що в різних куточках України для отримання однієї і тієї ж послуги суб’єкти господарювання збирали різні за обсягом пакети документів. Це потенційно могло ставати інструментом маніпулювань.
Затверджена типова картка адміністративної послуги та приведення у відповідність до неї карток надавачів послуг на місцях дозволить спростити процедуру та забезпечити її прозорість.
З наказом Міндовкілля від 30.04.2021 № 297 можна ознайомитися за посиланням: /documents/3397.html
Документ розроблено з метою належної реалізації положень Законів України «Про охорону атмосферного повітря», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги».
 
 
Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія