Вебінар Угоди мерів "Стратегія розвитку велосипедного руху України: для чого це потрібно громадам?"

10 Березня 10:28

Угода мерів запрошує взяти участь у вебінарі на тему "Стратегія розвитку велосипедного руху України: для чого це потрібно громадам?", який відбудеться за підтримки команди ПРООН, проекту ЄС EU4Climate, Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України та U-Cycle. Програма заходу:

Вступне слово, Олександр Сущенко, менеджер портфелю з енергетики та довкілля ПРООН.
Плани з розробки Національної стратегії розвитку велоруху:- Вікторія Яшкіна, проект ЄС EU4Climate;- Ірина Бондаренко, експертка з питань транспортного планування та міської мобільності, стипендіатка Фулбрайта, перша директорка U-Cycle, розробниця Національної велосипедної стратегії.
Основні проблеми та перепони для розвитку велоінфраструктури:  – Владислав Самойленко, експерт з безпеки дорожнього руху – Реформа дорожньої галузі, Команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури України;- Катерина Шульга, координаторка консалтингу U-Cycle (ГО Асоціація велосипедистів Києва).
Як велосипедний рух розвивається на рівні громад: кращі практики.

Дата та час: 11 березня 2021 року з 16:00 до 17:20 годМодератор: Оксана Кисіль.Посилання для участі: https://global.gotomeeting.com/join/695004869