Вебінар Асоціації об’єднаних територіальних громад та Угоди мерів "План дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку громад. Як долучитись до Угоди мерів?"

24 Лютого 8:16

Що таке План дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку? Навіщо він громаді? Що таке Угода мерів та як до неї приєднантись?
Ці та інші питання будуть висвітлені під час вебінару, який відбудеться 25 лютого о 14:00 в рамках проєкту «Посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та організований Асоціацією обєднаних тенриторіальних громад спільно з Угодою мерів.
Приєднатися до конференції Zoom можна після попередньої реєстрацї за посиланням, яке займе кілька хвилин Вашого часу.
Спікери: Оксана Кисіль, національний експерт Проєкту «Угода мерів – Схід» та представники громад, які є підписантами «Угоди мерів».
Зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom конференцію в день вебінару.