#Вакциновані_захищені: у Коростені можна вакцинуватися від COVID-19 на залізничному вокзалі

26 Жовтня 7:11

У місті Коростень центр масової вакцинації населення проти коронавірусної інфекції працює на базі залізничного вокзалу, де кожен охочий, збираючись у поїздку, може зробити щеплення та отримати довідку про вакцинацію.

Адреса центру:  м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 18.

Графік роботи центру:

робочі дні: 08.00 – 15.00

субота та неділя: 09.00 – 14.00

перерва: 12.00 – 12.30.

Вакцини: Pfizer, Moderna, Coronavac та AstraZeneca.

Загалом станом на сьогодні у Житомирській області на постійній основі діють 5 центрів масової вакцинації проти COVID-19, а також розгорнуто тимчасові центри вакцинації, з переліком яких можна ознайомитися ТУТ.

Всі охочі вакцинуватися можуть це зробити навіть без попереднього запису незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. При собі обов’язково треба мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в електронний облік.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплення також можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19.

Нагадаємо, що з 21 жовтня в Україні набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство охорони здоров’я зібрало найчастіші питання щодо нових змін, з якими звертаються українці, з відповідями на які можна ознайомитися ТУТ.

Про те, яких протиепідемічних норм треба дотримуватися під час користування громадським транспортом, читайте ТУТ.

Довідково. Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Як працюють вакцини проти COVID-19, читайте ТУТ.