В сесійній залі Коростенської міської ради відбувся семінар-нарада для підприємців громади

5 Січня 13:50

В сесійній залі Коростенської міської ради проходить семінар-нарада для підприємців громади  про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Захід проводять начальник управління економіки Володимир Стужук, начальник Коростенського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Галина Воробей, спеціаліст Головного управління Державної податкової служби в Житомирській області, заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Житомирській області Сергій Шевчук, головний  державний інспектор відділу обліку платників та об’єктів оподаткування, реєстрації за окремими видами податків. Ведення реєстрів управління електронних сервісів ГУ ДПС у Житомирській області Роман Бойко.