В Міжнародний день пам’яток історії та культури Жіноча Рада міста організувала благодійний захід

19 Квітня 13:08

18 квітня, з нагоди відзначення Міжнародного дня пам`яток  історії та культури, за підтримки міського голови Володимира Москаленка,  Жіноча Рада міста організувала  благодійний захід для родин внутрішньо переміщених осіб та багатодітних сімей.

Всі бажаючі відвідали Коростенський Краєзнавчий музей, де ознайомилися з матеріалами природи, історії та культури древлянського краю. Найбільше зацікавили відвідувачів речові пам`ятки: зразки старовинного одягу, килимів та ремісничих виробів Житомирського Полісся та особисті речі видатних земляків. Кожен отримав естетичне задоволення від почутого та побаченого. Такі заходи  спрямовані на підвищення обізнаності жителів нашого краю з різноманіттям багатовікової історії та культурної спадщини древлянської землі. Слід зазначити, що наш Краєзнавчий музей є однією з культурних пам’яток Коростенщини, який варто відвідати всім.

По завершенню екскурсії всім подякували за зустріч  та побажали миру на землі.

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності  директору Коростенського  Краєзнавчого музею  Польгуй Володимиру Івановичу, який постійно сприяє проведенню благодійних  екскурсій.

Голова Жіночої  Ради                                                     Світлана ЗАГОРУЙКО