В Коростенському міському плаці культури  імені Тараса Шевченка відбулась благодійна вистава «Різдвяна кантата»

8 Грудня 9:56

В залі зібралося багато глядачів, щоб побачити правдиву історію народження Спасителя усіх християн Ісуса Христа. Адже, різдвяна тематика завжди дарує особливу атмосферу та затишок, запалює бажання проявити турботу про дорогих і близьких нам людей, вселяє віру у краще майбутнє.

Дивну історію, позитивні емоції, відчуття віри у краще майбутнє, музично-театралізовану виставу «Різдвяна Кантата» подарували глядачам актори від благодійного фонду «Мрія».

На чудодійну виставу завітав і очільник Коростенської громади, міський голова Володимир Москаленко. Міський голова подякував благодійному фонду «Мрія» та  підкреслив, що хоч Україна і переживає складні часи, пов’язані з війною в країні, але такі зустрічі, заходи, театралізовані вистави, концерти об’єднують громади і надають віру нам в те, що і для народу України незабаром буде звучати гімн перемоги.