В Коростенській громаді стартує курс медіаграмотності для підлітків

4 Квітня 11:24
Медіаграмотність – це вже не примха часу, а обов’язкові навички та вміння, інтернет-поведінка та кібергігієна.
На базі Цдют Коростень, спільно з Благодійний Фонд Відважні, Інститут Креативних Інновацій та в рамках проекту «UpShift» для підлітків громади від сьогодні стартує навчальний курс з медіаграмотності на тему «Захист підлітків від інформаційних інструментів маніпуляції впливу та психологічного тиску на особу».
Курс включає в себе 6 лекцій на такі теми як командотворення, психологія та фейки, інтернет-шахрайство, дизайн як вид маніпуляції, секрети завоювання соціальних мереж та ораторське мистецтво. Звісно, кожна тема закінчується практичними завданнями, а після проходження навчального курсу кожен учасник отримає сертифікат.

Наталія Чижевська, заступниця міського голови, яка була присутня на офіційному відкритті, зауважила, що сьогодні медіаграмотність та кібербезпека є ефективними засобами захисту від дезінформації та фейків російської пропаганди.