Топ теги:
Попередження

В Коростені вперше було проведено операцію на серці методом стентування коронарних судин

26 Січня 16:51

Сьогодні в Коростені вперше було проведено операцію на серці методом стентування коронарних судин. Оперував кардіохірург з 20-річним стажем Хохлов Андрій Валерійович під головуванням кардіохірурга, трансплантолога, гендиректора Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» Бориса Михайловича Тодурова.

Операція тривала понад годину. Пацієнт – коростенець, 53-річний чоловік, у якого під час обстеження на ангіографі було виявлено тяжку серцеву патологію, що не підлягає медикаментозному лікуванню.

Як повідомив головний лікар закладу Сергій Ковердун, операції пройшли успішно. За його словами, в Україні у структурі летальності 67% становлять серцево-судинні захворювання. Від цих хвороб за рік помирають понад 400 тис. людей, тоді як у країнах Західної Європи цей показник вдвічі менший. На сьогодні міська лікарня від МОЗ отримала 19 пакетів для надання послуг, в тому числі –  лікування інфарктів.

Проведення такої операції стала можлива завдяки встановленню в лікарні сучасного аніографа, що дозволить рятувати людей при гострому інфаркті, хронічній ішемічній хворобі, при інших судинних патологіях. Новітня медична апаратура, підготовлені фахівці – це можливість пацієнтам отримати якісну, сучасну і повноцінну медичну допомогу.

Сподіваємося, що співпраця коростенських лікарів з фахівцями Інституту серця розкриває перед нашими спеціалістами нові перспективи, а пацієнтам допоможе повернути втрачене здоров’я.

 

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія