УВАГА! Запрошуємо до обговорення Методики розрахунку орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади та відповідних ставок!

18 Червня 12:55

Розпочато прийом пропозицій та зауважень до проєкту рішення Коростенської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади» (регуляторна процедура).

Текст рішення, зазначена Методика та Аналіз регуляторного впливу даного регуляторного акту знаходяться на офіційному сайті міста http://www.korosten-rada.gov.ua/ в розділах «Регуляторна політика» – «Проєкти регуляторних актів» та «Комунальне майно», а також тут:

Проєкт рішення
Методика розрахунку орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади
АРВ

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що запропонований Методикою розрахунок орендної плати застосовується у ПЕВНИХ випадках, передбачених новим Законом України «Про оренду державного та комунального майна», а саме:
–        у разі передачі в оренду об’єктів оренди вперше без проведення аукціону;
–        у разі продовження договорів оренди без проведення аукціону;
–        у разі визначення стартової орендної плати на першому електронному аукціоні з передачі в оренду іншого окремого індивідуально визначеного майна (крім транспортних засобів) та у разі визначення стартової орендної плати на електронному аукціоні щодо продовження договору оренди іншого окремого індивідуально визначеного майна (крім транспортних засобів).
Тому, шановні ОРЕНДАРІ та ПОТЕНЦІЙНІ ОРЕНДАРІ комунального майна, чи маєте ви право на отримання комунального майна в оренду без проведення аукціону, ви можете дізнатись, ознайомившись зі ст. 15 та ст. 18 вищезазначеного Закону. В іншому випадку, вас чекає АУКЦІОН та інший механізм розрахунку орендної плати.

Свої пропозиції та зауваження просимо подавати протягом місяця до 19.07.2021 року включно в письмовій формі з обов’язковим обґрунтуванням в каб. №2, 3  виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. Грушевського 22, м. Коростень, Житомирська область) або на e-mail: communal_property@korosten-rada.gov.ua.

Відділ комунальної власності
тел. (04142)50630