Упродовж найближчих днів оголошений надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

11 Серпня 5:24

Упродовж найближчих днів  оголошений надзвичайний рівень
пожежної небезпеки.

За даними Житомирського обласного  центру з гідрометеорології 11-13 серпня на території області переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки (5 клас). І такий невтішний прогноз не лише спричинить незручності для населення, а ще й створює передумови для різкого збільшення кількості загорянь.
Причинами масштабних пожеж у природних екосистемах найчастіше є наслідки людської легковажності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду, викидаючи недопалки на узбіччя доріг, залишаючи сміття у лісах або спалюючи його на присадибних ділянках. На ліквідацію таких пожеж щодня в Україні витрачається велика кількість людського та матеріального ресурсу. І шкода, що громадяни не розуміють у скільки державі обходиться один залишений у лісі недопалок або спалене сміття.
Тож, зважаючи на спекотну погоду, а також те, що пожежонебезпечних період наразі знаходиться у своїй активній фазі – загроза виникнення загорянь може зростати.
З огляду на прогноз погоди, закликаємо громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради