Топ теги:
Попередження

«Управління проектами в рамках програми ЄІБ «Енергоефективність громадських будівель в Україні»

3 Червня 13:59

Представники Коростенської міської ради взяли участь у тренінгу «Управління проектами в рамках програми ЄІБ «Енергоефективність громадських будівель в Україні», який відбувся 30-31 травня  у м.Жовква Львівської області. Реалізація Програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні» фінансується відповідно до Фінансової угоди між Україною та європейським Інвестиційним банком.

Захід організовано проєктом «Угода Мерів – Схід» спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, командою Технічної допомоги, ПРООН в Україні.

На початку заходу громади-підписанти «Угоди Мерів – Схід» мали змогу презентувати потенційні проєкти, спрямовані на енергоефективність муніципальних громадських будівель. Серед 18 громад з усієї України Коростенська міська територіальна громада презентувала проєкт  під назвою «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Центру розвитку дитини №17 в м.Коростень Житомирської області», обговорили концепцію, поточний прогрес та труднощі які виникають на шляху до реалізації проєкту.

Учасники семінару отримали необхідну інформацію щодо проектного циклу в рамках програми ЄІБ «Енергоефективність громадських будівель», підготовки документів для погодження запозичення, укладання Договору про передачу коштів позики, фінансовими аспектами та антикорупційними заходами, ознайомились з вимогами щодо закупівель в проєктах ЄІБ, проведення оцінки соціального впливу та впливу на навколишнє середовище тощо.

На тренінгу також було продемонстровано успішні кейси раніше реалізованих проєктів за сприяння програми ЄІБ.

#КоростенськаМТГ

#КоростеньЕнергоефективний

#УгодаМерівСхід #CovenantOfMayours

#ПРООН #UNDP

#МіністерствоВідновлення

https://www.facebook.com/CovenantOfMayorsEast

https://www.facebook.com/UNDPUkraine

https://www.facebook.com/Ministry.for.restoration

Чат-бот Гаряча лінія