У третю неділю березня з нагоди професійного свята вітання приймають ті, хто дбає про життєдіяльність міста добробут громади

15 Березня 14:18

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, міський голова Володимир Москаленко, перший заступник міського голови Володимир Вигівський та заступник начальника управління житлово-комунального господарства Сергій Стужук відвідали комунальні підприємства Коростенської територіальної громади, привітали та нагородили грамотами  працівників за сумлінну працю, особистий внесок у забезпеченні стабільності роботи підприємств та з нагоди професійного свята.

Міський голова Володимир Москаленко, вітаючи працівників  КП «Водоканал», КВЖРЕП №1, КП «Теплозабезпечення» та КП «Грозинське» сказав: «Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Попри всі нарікання та скарги жителів Коростенщини, ви, працівники комунальних підприємств, піклуєтесь, щоб у наших домівках була вода, тепло, щоб були прибрані вулиці та парки.

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Вдень і вночі, інколи без вихідних, у складних фінансових умовах та нелегкий для держави воєнний час вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення міста.

Можливо хтось скаже, що в такий складний час не варто святкувати професійні свята чи будь, які інші, але ж ви працюєте і не зупиняєте свою роботу і намагаєтесь робити все, щоб покращити життєдіяльність громади міста і ви заслуговуєте на подяку та вітання.

Дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, щоб вашу нелегку працю цінували всі – і громада, і рідні, і близькі. А головне миру і злагоди! Спільно до перемоги!»

Також сьогодні з нагоди професійного свята були відзначені працівники КВГП, ТОВ “КВЖЕРЕП-2”, КП “Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації”.