Топ теги:
Попередження

У рамках Місячника безпеки Житомирська філія “Газмережі” оголошує онлайн-конкурс дитячого малюнку

31 Жовтня 13:16

 

У рамках Місячника безпеки Житомирська філія “Газмережі” оголошує онлайн-конкурс малюнку “Газ людині вірно служить, з обережними він дружить”.

До участі запрошуються діти віком від 6-ти до 14 років. Щоб стати учасником конкурсу варто намалювати малюнок із сюжетом, відповідним темі безпечного та ощадливого використання газу у побуті. Робота повинна передати ідею, що газ – це комфорт та затишок, якщо дотримуватися правил безпеки.

Роботи приймаються в електронному вигляді на сторінку Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» в особисті повідомлення сторінки з 23-го жовтня по 22-ге листопада включно.

До фото малюнка варто обов’язково вказати:

  • П.І.Б. автора малюнка;
  • вік, клас та школу, де навчається дитина; 
  • телефонний номер для зворотнього зв’язку.

Важливо, щоб людина, яка надсилає фото малюнка була підписана на сторінку Житомирської філії «Газмережі» у фейсбук, аби стежити за перебігом етапів конкурсу.

Технічні вимоги до робіт:
Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо). На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Етапи конкурсу:

  • 1-й етап – з 23 жовтня по 14 листопада роботи надсилаються у приватні повідомлення на сторінку Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» в соціальній мережі «Facebook».
  • 2-й етап – 15-16 листопада Комісія визначає фіналістів: 20 кращих робіт серед учасників: по 10 у категорії молодша школа (1-4 кл) та середня школа (5-9 кл).
  • 3-й етап – з 16 по 21 листопада проходить онлайн голосування.
  • 4-й етап – з 22 листопада відбувається оголошення та нагородження переможців.

Оперативна інформація про етапи конкурсу на сторінці Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ», там можна отримати і «порцію натхнення», а підписники сторінки можуть долучатися до голосування за кращі роботи та бути в курсі усіх новин.

Чат-бот Гаряча лінія