Топ теги:
Попередження

У Коростенській громаді працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги!

8 Червня 14:37

Якщо ви або ваші близькі постраждали від насильства, зокрема, домашнього – вам є до кого звернутися. Телефонуйте за номерами +380505331078 -мобільна бригада м. Коростеня, +380961415186 -мобільна бригада Коростенського району.

Унікальність послуг бригад полягає в мобільності – фахівці мають можливість виїжджати на виклики та надавати допомогу на місці.

Фахівці мобільних бригад:
🔸оперативно відреагують на повідомлення про випадки насильства і виїдуть на місце події за необхідності;
🔸нададуть безоплатну психологічну підтримку;
🔸розкажуть постраждалим їх права і можливості, проінформують про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства;
🔸повідомлять про наявні спеціалізовані сервіси (притулки, кризові кімнати, денні центри) та, за потреби, перенаправлять туди постраждалих.

🚑 В Україні діє 109 мобільних бригад у 22 областях. ⬇️
https://bitly.ws/ZKcI

Мобільні бригади працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, у координації з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України. Послуги мобільних бригад надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).

UNFPA Україна
Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги

Чат-бот Гаряча лінія